Termín tábora: 29.7-14.8.2022 Nejnovější informace hledejte ve složce AKTUALITY !!!

Youtube STOPAŘI

 

Aktuality

24.7.2022 – Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že zemědělec udělal z louky pole a k našemu tábořišti vede pouze polní cesta, ze které nelze vybočit do pole, bude letos předání dětí na tábor probíhat tímto způsobem.

Auta prosím zaparkujte v obci Vavřinec, okolo krámu, nebo kostela, kde by se měl pohybovat někdo z vedoucích.

Zavazadla dětí budou přendána do auta, které je sveze na tábořiště a vás spolu s dětmi poprosíme, aby jste se prošli krásnou posázavskou přírodou na naše tábořiště, kde můžete děti ubytovat do stanů, prohlédnout si tábořiště a předat nám druhou část přihlášky, průkaz pojištěnce (nebo jeho kopii) a potvrzení od doktora, případně léky, které dítě užívá.

Děkujeme za pochopení a dodržování těchto instrukcí. Z výše uvedených důvodů prosíme o příjezd do obce mezi 16.30 -17.00hod., kdy bude vše připraveno.

28.6.2022 – Vážení rodiče, je nám to líto, ale vzhledem k současné ekonomické situaci a stále rostoucím cenám potravin jsme nuceni navýšit cenu tábora o 500,- Kč. na osobu. Žádáme vás tímto o doplatek v hotovosti při nástupu na tábor. Děkujeme za pochopení.

1.5.2022 – Zemědělec bohužel z nepochopitelných důvodů zoral celou louku nad tábořištěm a udělal z ní pole, včetně obecní příjezdové cesty k našemu tábořišti.

https://massagechairguides.com/ https://laserlevelguides.com/ https://foldingbikeguides.com/ https://3dpenguides.com/ https://speakersguides.com/