Příští tábor na Veverově se koná v termínu 31.7 - 16.8.2020

Důležitá informace !!! Tábor-základní informace-administrativa

Youtube STOPAŘI

Účastníci táborů

               
Účastníci táborů na VEVEROVĚ    
               
Veverov  5 – 18.8.1990  Lidožrouti        
Fanas Martina Pipi Fred Koko Mech Baterka  
Delon Buřt Kadajča Skyslo        
Andrea Dana Jitka Terka Veronika Martina Béčko Ondra
Michal Otík Cvrček Veverčák Žabák Buchtík Libor Mlok
Šuhaj Šéf Hurvajs Bedřich Milan Malina Kryšot Martin
               
Veverov  4 – 24.8.1991  Zlaté údolí      
Koko Kesťa Kadajča Fred Skyslo Cvrček Michal Žabák
Pepik Pichlík Míla Dan Pavel Skřítek Petr Milan
Mlok Petr Zdeněk Libor Milan Béčko Martin Hurvajs
Bedřich Šéf Veronika Lenka Martina Lucka Jitka Linda
Linda ml. Markéta Verča Zdenka Martina       
               
Veverov  1 – 21.8.1992  Union Pacific      
Kesťa Kadajča Mech Žába Michálek Cvrček Skyslo  
Víťa Pepa Zdeněk Luci Milan Lenka Vláďa Cukrouš
Betty Pichlík Ketty Dan Skřet Béčko Verča Roman
Aleš Linda Grázlík Martina Janet Martin Míla Jíťa
Kemo Mlok Adam          
               
Veverov  1 – 22.8.1993  Saracény        
Kesťa Martina Kadajča Blonďa Cvrček Lucka Skyslo Jitka
Lenka Žabák            
Klíště Jerry Béčko Víťa Míla Skřítek Zdeněk Jonáš
Soňa Janet Vláďa Márty Mike Arna Šotek Grázlik
Verča Naďa Hanka Martin st. Skrbla Martin Milan Mentel
Ketty Betty Míša Cukrouš Stoupa Kemo Pichlík Láďa
Radek              
               
Veverov  31.7 – 20.8.1994  Rytíři        
Kesťa Lenka Luci Blonďa Kadajča Skyslo    
Míla Pichlík Klíště Janet Verča Ketty Tesla Hraboš
Martin Grázlik Zdeněk Naďa Ketty Jery Šotek Dany
Milan Mike Kemo Martin st. Márty Stoupa Vláďa Michala
Betty              
               
Veverov  30.7 – 19.8.1995  Trosečníci      
Blonďa Valis Márty Lenka Kadajča Luci Stoupa Martin
Klíště Jonáš Míša Betty Anča Milda Tereza Janet
Míla Bára Irena Grázl Zdenda Jarda Arna Pichlík
Milan Šotek Mike Kemo Hraboš Tesla Verča Ketty
Filip David Fanda Míra        
               
Veverov  28.7 – 23.8.1996  Zlatá horečka ?      
Kadajča Blonďa Béčko Skyslo Píďa Kesťa    
Tesla Kukátko Janet Martin Bohouš Ketty Zdeněk Rambo
Verča Grázlik Hadí muž Komár Betty Had Kemo Fotr
Jakub Milan Anča Sněhurka Píďa David Míla Tomáš
Jarda              
               
Veverov  3 – 23.8.1997  Tábornické dovednosti    
Kemo Milan Skyslo Verča Béčko Kadajča    
Komár Lucka Daník Milan Bohouš Patrik Jana Dráža
Myška Ondra Míša Jíťa Morče Pípák Potkan Tesla
Milda              
               
Veverov 2 – 22.8.1998  Šaman        
Verča Kadajča Béčko Kemo Mejla Skyslo    
Morče Komár Míša Brzo Tesla Daník Henry Pípák
Junior Flája Sněhurka Podkan Ondra Michal    
               
Veverov  1 – 21.8.1999  Hobit        
Béčko Verča Skyslo Mejla Kadajča Kemo    
Komár Makina Myška Katla Monča Henry Junior Tesla
Morče Daník Potkan Brzo Sněhurka Ondra Čpavek Honzík
Bizon Skála Orel Sokol Jouda Michal    
               
Veverov 29.7 – 18.8.2000  Pokladovky      
Morávek Jiří Morče Kolín        
Teslík Vojtěch Tesla Kolín        
Feisig Daniel Flája Kolín        
Pinkas Ondřej   Kolín        
Odl Jakub Sokol Kolín        
Odl Jan Orel Kolín        
Skalický Jan Skála Kolín        
Meduna Michael   Kolín        
Karbusická Vanda   Kolín        
Karbusický Luboš   Kolín        
Kokeš Martin Koky Kolín        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín        
Měkotová Michaela Myška Kolín        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín        
Jenešová Kateřina Komár Kolín        
Kotlaba Josef Junior Kolín        
Kotlaba Jaroslav Henry Kolín        
Havelka David Podkan Kolín        
Motáková Kateřina   Kolín        
Zálabská Petra   Kolín        
               
Veverov 5 – 25.8.2001  Egypt        
    Skyslo          
    Verča          
    Mejla          
    Komár          
    Henry          
    Morče          
    Tesla          
Stránská Petra Prcek Chotětov        
Stránská Martina Kajman Chotětov        
Kubínová Kristýna Týna Bojetice        
Karásková Andrea   Chotětov        
Karásek Milan   Chotětov        
Šulc Michal   Chotětov        
Domeová Erika   Chotětov        
Pinkas Ondřej   Kolín        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín        
Jančák Filip   Kolín        
Hába Michal Myšák Kolín        
Smolík Libor   Kolín        
Kotlaba Josef Junior Kolín        
Zálabský Michal   Kolín        
Poslušný Leoš   Chotětov        
Holý Daniel Vápno Kolín        
Meduna Šimon   Kolín        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín        
Havelka David Podkan Kolín        
Meduna Michael   Kolín        
               
Veverov 4 – 24.8.2002  Mamuti        
Holub Roman Kadajča Kolín        
Černá Jaroslava Jaruška Kolín        
Messner Milan Mejla Kolín        
Jenešová Kateřina Komár Kolín        
Morávek Jiří Morče Kolín        
Teslík Vojtěch Tesla Kolín        
Pinkas Ondřej Ondra Kolín        
Havelka David Potkan Kolín        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín        
Balšánek Martin Milord Kolín        
Glaser Jan Rambik Pučery        
Juřena Vojtěch Mařena Kolín        
Švácha Martin Škvor Kolín        
Hába  Michal Mišák Kolín        
Holý Daniel Dany Kolín        
Meduna Šimon Šíma Kolín        
Meduna Michael Mišel Kolín        
Fiala Martin   Kolín        
Tomíček Filip Barel Kolín        
Mikeš Karel   Kolín        
Navara Miroslav Cirda Kolín        
Janda Jakub Bizon Kolín        
Skalický Jan Skála Kolín        
Kopecký Michal Šíša Kolín        
Houžvička Jan   Sadská        
Boháč Jan Bohy Rožďalovice        
Veselý František Fery Rožďalovice        
Fadrhonc Miroslav Fáfa Rožďalovice        
Jaroš Jakub Fíla Rožďalovice        
Jarošová Tereza Kéka Rožďalovice        
Jurásková Monika   Rožďalovice        
Šír Jan Štír Kolín        
Polák Jakub   Kolín        
Holubová  Kateřina Kačka Kolín        
               
Veverov 3 – 23.8.2003  Ostrov pokladů      
Roman Holub Kadajča Kolín 2        
Milan  Messner Mejla Kolín 4        
Jaroslava Černá Jaruška Kolín 2        
Kateřina Jenešová Komár Kolín 4        
Jiří Morávek Morče Kolín 3        
Martin Ďuriš Sněhurka Kolín 2        
David Havelka Potkan Kolín 1        
Petr  Fencl Pítr Kolín 2        
Jan Houžvička Delfín Sadská        
Milan Škoda Mlemle Rožďalovice        
Petr  Škoda Píďa Rožďalovice        
Jan Boháč Bohy Rožďalovice        
Tomáš Hýrek Káně Poděbrady        
Libor Mysliveček Pirát Sadská        
Vojtěch Juřena Mařena Kolín 3        
Ondřej  Šíma Jouda Kolín 2        
Jakub Janda Bizon Kolín 2        
Jan Skalický Skála Kolín 2        
Jan Glaser Rambik Pučery        
Martin Balšánek Milord Kolín 4        
Daniel Holý Danny Kolín 4        
Jiří Brzobohatý Brzo Kolín 5        
Michal Hába Mišák Kolín 2        
Michael Meduna Mišel Kolín 2        
Filip Tomíček Barel Kolín 4        
Michal  Kopecký Šíša Kolín 4        
               
Veverov 6 – 22.8.2004 (17 dnů)  Cesta kolem světa  
    Kadajča          
    Komár          
    Mejla          
    Sněhurka          
    Podkan          
    Brzo          
Tomíček Filip Barel          
Hýrek Tomáš Káně          
Vorlíčková Andrea Andy          
Rampír Vojta            
Kopecký Lukáš            
Kopecký Michal Šíša          
Hába Michal Myšák          
Jelínek Vojtěch Jelen          
Vedral Petr Vydra          
Měchejř Vít Šnek          
???              
               
Veverov 5 – 21.8.2005  Den Trifidů      
Tomíček Filip  Barel Kolín 4        
Hába Michal Mišák Kolín 2        
Měchejř Vít Šnek          
Pejcha Martin Bochan          
Škoda Milan Mlemle Rožďalovice        
Škoda Petr Píďa Rožďalovice        
Vedral Petr Vydra Dománovice        
Jelínek Vojtěch Jelen Dománovice        
  Klára            
  Andrea            
Houžvička Jan Delfín Sadská        
Kopecký Michal            
Kopecký Lukáš            
               
Veverov 4 – 20.8.2006  Cizinecká legie      
Neuberg  Jindřich   Bořanovice        
Londinová  Sandra   Bořanovice        
Slabý  Jan   Starý Kolín        
Švácha  Martin Škvor Kolín 2        
Střecha  Adam   Plzeň        
Pavelka  Jiří   Volárna        
Pavelka  Josef   Volárna        
Chaloupecký Petr   Kolín 5        
Chaloupecký Jan Pica Kolín 5        
Tomíček  Filip Barel Kolín 4        
Hába Michal Mišák Kolín 2        
Houžvička Jan Tód Sadská        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice        
Meduna  Šimon Šíma Kolín 2        
Pichler Jan   Sušice        
Pichler Daniel   Sušice        
Vedral Petr Vydra Dománovice        
               
Veverov 3 – 18.8.2007 Čarosvět        
Holub Roman Kadajča Kolín 2        
Martin Ďuriš Sněhurka Kolín 2        
Jiří Brzobohatý Brzo Kolín 5        
Černá Jaroslava Jaruška Kolín 2        
Petrásková Monika Monča Kolín 5        
Pavelka  Jiří Eddo Volárna        
Pavelka  Josef Pepa Volárna        
Chaloupecký Petr   Kolín 5        
Chaloupecký Jan Pica Kolín 5        
Vedral Petr Vydra Dománovice        
Houžvička Jan Tód Sadská        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice        
Meduna  Šimon Šíma Kolín 2        
Švácha  Martin Škvor Kolín 2        
Uman Lukáš   Kolín 4        
Kadlec Jakub   Kasanice        
Žáček Matěj   Český Brod        
Kellerová Darina Kili Mladá Boleslav        
Cihlářová  Michaela Ubba Mladá Boleslav        
               
Veverov 1 – 17.8.2008  Indiánské léto      
Sádlo Jakub   Tehov        
Kardoš David            
Kardošová Adéla            
Kellerová Darina    Mladá Boleslav        
Houžvička  Jan Tód Sadská        
Cihlářová Michaela Ubba Mladá Boleslav        
Boháčová Kateřina            
Chaloupecký Jan   Kolín 5        
Chaloupecký Petr   Kolín 5        
Meduna Šimon   Kolín 2        
Hájek Michal   Kolín        
Rampír Adam   Kolín 2        
Kohout František            
Jelínek Vojtěch Jelen Dománovice        
Holubová Kateřina   Kolín 2        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Pechová Natálie   Kolín-Štítary        
Špaček Jiří            
Cidlinský Lukáš            
Syřínková Vanesa            
               
Veverov 31.7 – 16.8.2009  Survivor      
Holub Roman Kadajča Kolín 2        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5        
Messner Milan Mejla Kolín 4        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Houžvička Jan Tód Sadská        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice         
Meduna  Šimon Šíma Kolín 2        
Pinková Vendula Vendy Štěnkov         
Králová Anna Anička Hr.Králové        
Paďourová Veronika   Kolín 4        
Brožová Aneta Aney Praha 4        
Sádlo Jakub Růža Tehov         
Rampír Adam   Kolín 2        
Loumanová Monika   Kolín 2        
Havlíčková Markéta   Chvaletice        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Holubová  Kateřina   Kolín 2        
Pechová Natálie   Kolín-Štítary        
Cestr Milan Cedr Kolín 2        
               
Veverov 30.7 – 15.8.2010  Záhada hlavolamu    
Holub Roman Kadajča Kolín 2        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5        
Messner Milan Mejla Kolín 4        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Houžvička Jan Tód Sadská        
Meduna  Šimon Šíma Kolín 2        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice         
Cihlářová Michaela Míša Mladá Boleslav        
Kellerová Darina Džusík Brodce n. Jiz.        
Brožová Aneta Aney Praha 4        
Sádlo Jakub Růža Tehov        
Loumanová Monika   Kolín 2        
Havlíčková Markéta   Chvaletice        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Holubová  Kateřina   Kolín 2        
Pechová Natálie   Kolín-Štítary        
Crnčevič Filip   Ohrobec        
Hudeková Alžběta   Praha 5        
Dočkalová Nikola   Praha 9        
Dočkalová Šárka   Praha 9        
Vlčková Barbora   Praha 9        
Hermann Tomáš Logik Kolín 2        
Hermann Jaroslav   Kolín 2        
Horák Aleš   Tři Dvory        
Horák Lukáš   Tři Dvory        
               
Veverov 29.7 – 14.8.2011  Asterix a Obelix    
Holub Roman Kadajča Kolín 2        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5        
Messner Milan Mejla Kolín 4        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice         
Tomášková Kristýna   Šestajovice        
Tomášek Miroslav   Šestajovice        
Vagenknecht Jakub   Praha 11        
Horáčková Nikola   Polní Chrčice        
Zvolenský Lukáš   Polní Chrčice        
Havlíčková Markéta   Chvaletice        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Holubová  Kateřina   Kolín 2        
Dočkalová Nikola   Praha 9        
Dočkalová Šárka   Praha 9        
Vlčková Barbora   Praha 9        
Hermann Tomáš Logik Kolín 2        
Hermann Jaroslav   Kolín 2        
               
Veverov 3 – 19.8.2012  Čtyřlístek        
Holub Roman Kadajča Záboří nad Labem        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Messner Milan Mejla Kolín 4        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice         
Zouplnová Sára   Kolín 5        
Zouplnová Adéla   Kolín 5        
Kvapilová Lucie   Kolín 4        
Pechová Natálie   Kolín-Štítary        
Muschalková Aneta   Pardubice        
Muschalková Nikola   Pardubice        
Havlíčková Markéta   Chvaletice        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 2        
Vais David   Chotusice        
Marešová Lucie   Chvaletice        
Marešová Hanka   Chvaletice        
Hermann Tomáš Logik Kolín 2        
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2        
               
Veverov 2 – 18.8.2013  Piráti z Karibiku      
Holub Roman Kadajča Záboří nad Labem        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Messner Milan Mejla Kolín 4        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice         
Záluská Pavla   Praha 9        
Rosenkranzová Sandra   Praha 9        
Vejdělková Kateřina   Radovesnice 1        
Slavíčková Veronika   Kolín 4        
Muschalková Aneta   Pardubice        
Muschalková Nikola   Pardubice        
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Dobiášová Marie   Ohrada        
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3        
Holubová  Anežka   Záboří nad Labem        
Tesař Lukáš   Praha 9        
Tesařová Christine   Praha 9        
Marešová Lucie   Chvaletice        
Marešová Hanka   Chvaletice        
Dočkalová Šárka   Šestajovice        
Dočkalová Nikola   Šestajovice        
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2        
Tomášek Miroslav   Šestajovice        
Tomášková Kristýna   Šestajovice        
Najbertová Ivana Niva Rašovice        
Spoustová Barbora   Hluboký Důl        
Kotilová  Adéla   Kolín 2        
Kronusová Barbora   Kolín 2        
Kronus Filip Fífa Kolín 2        
Vrabcová Marie Vrabčák Kolín 4        
               
Veverov 1 – 17.8.2014          
Holub Roman Kadajča          
Ďuriš Martin Sněhůrek          
Messner Milan Mejla          
Havlíčková Kateřina Nezmar          
Brzobohatý Jiří Brzo          
Jelínek  Vojtěch Jelen          
Rosenkranzová Sandra   Praha 9        
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice        
Dobiášová Anna Náprstek Nová Ves 1-Ohrada         
Dobiášová Marie Majda Nová Ves 1-Ohrada        
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3        
Holubová  Anežka   Záboří nad Labem        
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2        
Vrabcová Marie Vrabčák Kolín 4        
Vrabec Jiří Pendrek Kolín 4        
Szotkowski Vojtěch   Starý Kolín        
Szotkovská Sára   Starý Kolín        
Bureš Martin   Nová Ves 1        
Hrdlička Jonáš   Dolní Chvatliny         
Kopelentová Adéla   Kolín 5        
Synek Jiří Suri Kolín 5        
Ondrášková Tereza   Ronov n.Doubravou         
Chvojka Jiří Řízek Ronov n.Doubravou         
Vedral Štěpán   Kolín 2        
Filipcová Anelli Nella Paběnice        
               
Veverov 31.7-16.8 2015  Šifra mistra Leonarda    
Holub Roman Kadajča  Záboří nad Labem        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Messner Milan Mejla Kolín 4        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice          
Bernášek Adam Berny Dymokury        
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice        
Dobiášová Anna   Ohrada        
Dobiášová Marie Majda Ohrada        
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3        
Holubová  Anežka   Záboří nad Labem        
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2        
Řechtáčková Lucie   Praha        
Vrabec Jiří Pendrek Kolín 4        
Hrdlička Jonáš   Dolní Chvatliny        
Kopelentová Adéla   Kolín 5        
Synek Jiří Suri Kolín 5        
Ondrášková Tereza   Ronov n.Doubrav.        
Chvojka Jiří Řízek Ronov n.Doubrav.        
Vedral Štěpán   Kolín 2        
Filipcová Anelli   Paběnice        
Čepák Marek   Praha        
Čepák Patrik Páťa Praha        
Nutil Karel Stoupa Kolín 5        
Nutil Václav   Kolín 5        
Krpelová Kateřina   Kolín 5        
Rybka Karel   Praha 3        
Rybka Jan   Praha 3        
Holub  Matěj   Bečváry        
               
Veverov 29.7-14.8.2016 Expedice Transylvánia    
Holub Roman Kadajča Záboří nad Labem        
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2        
Messner Milan Mejla Kolín 5        
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice        
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5        
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice          
Němcová Rozárie   Kněžice         
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice        
Dobiášová Anna   Nová Ves 1-Ohrada        
Dobiášová Marie Majda Nová Ves 1-Ohrada        
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3        
Holubová  Anežka   Záboří nad Labem        
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2        
Ondrášek Vít   Ronov n. Doubravou         
Vrabec Jiří Pendrek Kolín 4        
Mutzerová Kristýna Týnka Záboří nad Labem        
Kopelentová Adéla   Kolín 5        
Synek Jiří Suri Kolín 5        
Ondrášková Tereza   Ronov n.Doubravou         
Chvojka Jiří Řízek Ronov n.Doubravou         
Vedral Štěpán   Kolín 2        
Tejnická Anna   Třemošnice        
Tejnický Matěj   Třemošnice        
Šamková  Marie   Kolín 2        
Šamková  Natálie   Kolín 2        
Maňáková Mira   Chvaletice         
Krpelová Kateřina   Kolín 5        
Rybka Karel   Praha 3        
Rybka Jan   Praha 3        

 

   (VEVEROV 28.7-13.8.2017) Zajatci Polárního moře
         
Holub Roman Kadajča Záboří nad Labem  
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2  
Messner Milan Mejla  Kolín 5  
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice  
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5  
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice  
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3  
Dobiášová Anna   Nová Ves 1-Ohrada  
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2  
Němcová Rozárie   Kněžice  
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice  
Kofroň Vojtěch   Kojice  
Dobiášová Marie Majda Nová Ves 1-Ohrada  
Holubová  Anežka   Záboří nad Labem  
Prášková Tereza   Lipovec  
Ondrášek Vít   Ronov nad Doubravou  
Vrabec Jiří Pendrek Kolín 4  
Mutzerová Kristýna Týnka Záboří nad Labem  
Seiml Matyáš   Praha 5  
Synek Jiří Suri Kolín 5  
Ondrášková Tereza   Ronov n.Doubravou  
Chvojka Jiří Řízek Ronov n.Doubravou  
Mutzerová Eliška   Záboří nad Labem  
Tejnická Anna   Lipovec  
Tejnický Matěj   Lipovec  
Tečová Bohdana   Tršice  
Tečová Markéta   Tršice  
Teč  Eliáš   Tršice  
Maňáková Mira   Chvaletice  
Krpelová Kateřina   Kolín 5  
Rybka Karel   Praha 3  
Rybka Jan   Praha 3  
Maňhalová Rozárie   Praha 5  

 

  Veverov 27.7 – 12.8.2018 Jumanji
       
Holub Roman Kadajča Záboří nad Labem
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2
Messner Milan Mejla Kolín 5
Havlíčková Kateřina Nezmar Chvaletice
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3
Dobiášová Anna   Nová Ves 1-Ohrada
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2
Němcová Rozárie   Kněžice
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice
Bezdíček Vojtěch   Skoranov
Dobiášová Marie Majda Nová Ves 1-Ohrada
Holubová  Anežka Ája Záboří nad Labem
Hajný Antonín   Praha 5
Střížek Daniel   Velký Osek
Ondrášek Vít   Ronov nad Doubravou
Vrabec Jiří Pendrek Kolín 4
Mutzerová Kristýna Týnka Záboří nad Labem
Synek Jiří Suri Kolín 5
Ondrášková Tereza   Ronov n.Doubravou
Chvojka Jiří Řízek Ronov n.Doubravou
Mutzerová Eliška   Záboří nad Labem
Tejnická Anna   Lipovec
Tejnický Matěj   Lipovec
Tečová Bohdana   Tršice
Tečová Markéta   Tršice
Teč  Eliáš   Tršice
Maňáková Mira   Chvaletice
Krpelová Kateřina   Kolín 5
Rybka Karel   Praha 10
Rybka Jan   Praha 10
Kolárik Vojtěch   Licoměřice
Loffler Ondřej   Jívová
Loffler Kryštof   Jívová
Krajná  Magdaléna   Boskovice
Krajný Matouš   Boskovice
Rambousková Veronika   Přelouč
Žibrún Jan   Praha 10
Vedral Štěpán   Kolín 2
Albrecht Mikuláš   Litoměřice

 

  Veverov 2-18.8.2019  Mafie  
         
Holub Roman Kadajča Záboří nad Labem  
Ďuriš Martin Sněhurka Kolín 2  
Messner Milan Mejla Kolín 5  
Brzobohatý Jiří Brzo Kolín 5  
Jelínek  Vojtěch Jelen Dománovice  
Holubová  Kateřina Jehla Kolín 3  
Havlíčková Markéta Slimák Chvaletice  
Maňáková Mira   Chvaletice  
Hermann Jaroslav Címa Kolín 2  
Horká  Lenka   Košice  
Kopp Adam   Ronov n.Doubravou  
Bezdíček Vojtěch   Skoranov  
Dobiášová Marie Majda Nová Ves 1-Ohrada  
Holubová  Anežka Ája Záboří nad Labem  
Hajný Ondřej   Praha 5  
Hajný Antonín   Praha 5  
Helger Sophie   Hradec Králové  
Ondrášek Vít   Ronov nad Doubravou  
Gossová Viola   Záboří n.Labem  
Mutzerová Kristýna Týna Záboří nad Labem  
Synek Jiří Suri Kolín 5  
Ondrášková Tereza   Ronov n.Doubravou  
Grossová Lada   Záboří n.Labem  
Mutzerová Eliška   Záboří nad Labem  
Tejnická Anna   Lipovec 50  
Tejnický Matěj   Lipovec  
Tečová Bohdana   Tršice  
Tečová Markéta   Tršice  
Skalníková Klára   Záboří n.Labem  
Skalníková Barbora   Záboří n.Labem  
Krpelová Kateřina   Kolín 5  
Rybka Karel   Praha 10  
Rybka Jan   Praha 10  
Novák Josef   Břežany I  
Nováková Julie   Břežany I  
Zapletal Vojtěch   Čechy p.Kosířem  
Dousková Petra   Záboří n.Labem  
Vašíček Martin   Kněžice  
Geschiere Anna   Haarlem  
Geschiere Sára   Haarlem  
Albrecht Mikuláš   Litoměřice  

https://massagechairguides.com/ https://laserlevelguides.com/ https://foldingbikeguides.com/ https://3dpenguides.com/ https://speakersguides.com/